Bölüm Başkanının Mesajı

Doç.Dr. Dilek Kurt
Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı

Sevgili Gençler,

İstanbul GEDİK Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nün tanıtım sayfasına hoş geldiniz.

Kurucumuz Halil Kaya GEDİK tarafından 2010 yılında temelleri atılan Üniversitemizin misyonu, Türkiye’de sanayi-eğitim işbirliğine örnek alınacak bir eğitim modeli oluşturmaktır.

Endüstri Mühendisliği Bölümü olarak bizim hedefimiz; siz değerli gençleri bu doğrultuda yetiştirerek teori ile uygulamayı bütünleştiren, yenilikçi ve girişimci bir bakış açısı ile sizlere vizyoner bir eğitim sunmak.

Bölümümüzün öğrencileri olarak ulusal ve uluslararası alanda deneyimler edinerek çok yönlü yetişmenizi önemsiyoruz. Bu nedenle; gerek üretim gerekse hizmet sektöründe yapılacak proje bazlı çalışmalar, staj olanakları ve uluslararası faaliyetler ile sizlere öğrenciyken gelecekteki meslek hayatınıza hazırlayacak imkânlar sunmayı amaçlıyoruz.

GEDİK Holding ve üniversitemiz bünyesinde sizlere sunulan part-time çalışma imkânları ile öğrenciyken iş deneyimine sahip olma fırsatını yakalayabilecek, Endüstri Mühendisi olarak bütünsel bakışınızı “İş’te GEDİK” hedefiyle yakalamış olacaksınız.

Üniversitemizden Endüstri Mühendisi olarak mezun olduğunuzda, iş dünyasında fark yaratacak niteliklere sahip, iş hayatının tercih edeceği uzmanlar olarak mesleğinize başlamanızı ve yetişmenizi hedefliyoruz.

Geleceğinize ve mesleğinize yönelik atacağınız ilk adımlarınızdan itibaren eğitiminiz boyunca bölümümüzün nitelikli ve tecrübeli akademik kadrosu ile hayallerinizin peşinden gitme ve iyi bir eğitim alma konusunda daima sizlerin yanında olacağız.

Siz değerli gençlerimize başarı dolu bir üniversite hayatı diliyorum.

Görüşmek dileğiyle, sevgilerimle.

Doç.Dr. Dilek Kurt
Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı